İlkiz Sokak 21/3 Çankaya/Ankara

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Artan suç olayları ile birlikte bilginin değerlenmesiyle araştırma ve danışmanlık anlamında Özel Dedektif Bürolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ne yazık ki ülkemizde herhangi bir kanunu bulunmaması sebebiyle sadece ticari bir kimlik ile bu faaliyetler yürütülmektedir. Bunların sonucu olarak denetlenmeyen bir organizasyon ve arkasında  karşılığını alamayan insanlar bırakmaktadır. Araştırma çalışmalarının istihbarat, güvenlik ve delil kavramını  bilen tercihen  bu alanlarda devlet kurumlarında tecrübe edinmiş kişiler tarafından yapılması doğrudur. Sertifikalara dayandırılan bir dedektiflik sisteminin saha ve uygulama nezdinde hiçbir artısı bulunmamaktadır.

Temel gayemiz dedektifliğin  yurtdışında ki gibi denetim mekanizmalarına tabi olması ve devlet teşkilatları ile birlikte iş ortaklığı yaparak hukuki olaylara hızlı yaklaşımlar ile çözüm kazandırılmasıdır.

ATA Dedektiflik  25 yıllık tecrübesi ile gizlilik temel ilkesini benimseyerek. Kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. T.C. Emniyet Müdürlüğü personeli olarak istihbarat, asayiş ve diğer şubelerde çalışmış personelleri ile alanında nitelikli ve sonuç odaklı hizmet vermektedir.

Bu alanda oluşturdukları 25 yıllık tecrübe ile kurumlaşarak adli, idari, hukuki ve ticari  davalar olmak üzere tüm uyuşmazlıklar ve tespit işlemlerinde sektörde kaliteli  araştırma ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Hizmet verdiğimiz sektörde, bilimin ve teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanarak , güvenilir, danışan odaklı ve kaliteli hizmet veren, danışan ihtiyaçlarının hızlı, kolay ve ölçeklenebilir bir şekilde karşılanabilmesi ilkesini hedef alarak kurumsal ve bireysel danışmanlık ve araştırma hizmeti veren bir kuruluştur.

‘’Adalet mülkün temelidir.’’ Prensibi gereğince dürüstlük ve güvenilirlik temel ilkesi ile hizmet sunulması hedeftir.

Misyonumuz

  • Müşterilerimizin, beklentilerini analiz eder, raporlanma esnasında bu beklentileri esas alırız.

Vizyonumuz

  • Hizmet sektörüne  yön veren global bir marka olmak.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: