İlkiz Sokak 21/3 Çankaya/Ankara

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik kararı almadan önce sizi ömür boyu etkileyecek olan bu kararı gerçekten doğru kişi ile birlikte olmak için verdiğinizden emin olmanız amacıyla özel dedektiflik firmamızın sağladığı evlilik öncesi araştırma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmetinin Kapsamı Nedir?

Evlilik birliği ömürlük bir beraberliktir. Boşanma ile sonuçlansa bile bir kere evlenmiş olduğunuz insanın hayatınızda bıraktığı maddi ve manevi izler kolay kolay silinmez. Kutsal bir müessese olan evliliğe adım atmadan önce karşınızdaki insanın kendisi ve hayatı ile ilgili size karşı ne kadar dürüst olduğunu, nasıl bir aile çevresinde yetiştiğini, sosyal çevresindeki insanların karakter yapısını, maddi durumunu öğrenebilmek daha doğru kararlar almanızı sağlayacaktır.

Günümüzde evlilikler bir hayal üzerine başladığından ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalınması kaçınılmazdır. Birçok yuvanın en güzel günlerini geçirmesi beklenen zamanlarda yıkılarak boşanma davalarının açıldığına hepimiz birebir şahit olmaktayız. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için evlilik öncesi araştırma hizmetimizden faydalanarak eş adayının geçmiş hayatı incelendiğinde;

  • Geçmişte suç işleyip işlemediği,
  • Herhangi bir uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma alışkanlığına sahip olup olmadığı,
  • Cinsel sapkınlık içeren davranışlarda bulunup bulunmadığı,
  • Yalan söyleme alışkanlığı,
  • Maddi durumu,
  • Aile ve yakın çevresinin nasıl karakterde insanlar olduğu
  • Kötü huyları kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmetinden Kimden Faydalanmalıdır?

Evliliğin duygusal yönü artık birçok insan için geride kalmış durumda. Özellikle ekonomik durumu nispeten daha iyi olan erkek ya da kadınlar bundan istifade etmek isteyenlerin tuzaklarına açık halde olabiliyor. Böyle bir riske girmeyerek hem kalbinin kırılmasını hem de ekonomik anlamda oluşabilecek mağduriyetleri önlemek isteyenler için sağladığımız evlilik öncesi araştırma hizmeti şimdiye kadar birçok insandan talep görmüştür.

Hayata pembe gözlükler ile bakmak yerine gerçekçi kararlar alarak daha sonra yaşanabilecek büyük felaketleri önlemek için tedbirli olmakta her zaman fayda vardır. Bu nedenle evlilik kararını almadan önce bu yola baş koyacağınız kişi hakkında tarafsız bilgi sahibi olmanızı sağlayacak evlilik öncesi araştırma hizmetinden mutlaka yararlanmalısınız.

Evlilik Öncesi Araştırma Nasıl Yapılır?

Evlilik öncesi araştırmada hem güncel durum hem de geçmiş elden geçirilmelidir. Yasal anlamdaki noktalara bakılması büyük önem sahibidir. Size daha önce suçlu olduğunu söylememiş biri ile evlenmek istemeyeceğinizi düşünmek gerekirse, adli sicil kaydı gibi bilgilerin mutlaka elde edilmesi gerekir. Bunun dışında kişinin mevcut ve geçmişte kullandığı sosyal medya hesapları incelenerek ortada gizli kalmış herhangi bir durum olmaması için çaba harcanır.

Evlilik öncesi araştırmada kişinin sadece kendisi değil aynı zamanda yakın çevre ve ailesi de bir incelemeden geçer çünkü evlilik bu insanlar ile de bir bağ oluşmasına neden olur. Ekonomik araştırmalar da farklı metotlar kullanılarak uzman dedektiflerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Evlilik öncesi araştırma sonucunda elde edilen tüm bilgiler rapor haline getirilerek başvuran kişiye sunulur. Firmamız araştırma sonuçlarını kendi veri tabanından silerek karşılıklı güvenin gereğini yerine getirir.

Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorular ile ilgili talep formunu doldurabilirsiniz.

    Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: