İlkiz Sokak 21/3 Çankaya/Ankara

Adres Tespiti

Adres Tespiti

Kimi zaman eski bir dostu, kimi zaman alacağınıza ulaşmak için borçluyu, bazen izini kaybettirmiş bir aile bireyini ya da iletişimi kaybettiğiniz sevdiğinizi veya davanızda çok önemli etkiye sahip olabilecek bir tanığı bulmak imkansız gibi hissettirmiş olabilir. Bu gibi durumlarda insanların aradıklarına ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile sunduğumuz adres tespiti hizmeti hem yurt içi hem de yurt dışında olan insanların konumlarını tespit etmekte tercih edilmektedir.

Adres Tespiti Hizmetinden Kimler Faydalanmaktadır?

  • İzini kaybettiği bir aile bireyine ulaşmak isteyenler
  • Eski bir dostu ya da sevdiğini bulmak arzusunda olanlar
  • Ödemesini yapmaktan kaçınan bir borçluyu bulmak isteyenler
  • Hukuk veya ceza davalarında tanık olarak kendilerine yardımcı olabilecek ancak adresi bilinmeyen birine ulaşmak isteyenler
  • Ticari faaliyet göstermekte olan firmaların iş yapmak amacı ile ihtiyaç duyduğu durumlarda adres tespiti hizmetinden faydalanmaları mümkündür.

Bu durumlarda özel dedektiflik firmamızdan profesyonel yardım alarak aradığınız sonuca ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Adres Tespiti Hizmeti Nasıl Yapılır?

Ulaşılmak istenen kişinin adresinin tespit edilebilmesi için öncelikle hizmeti talep eden tarafından eldeki veriler sağlanmalıdır. Kişinin adı, önceki konumları, ailesi, tanıdıkları, çevresi, telefon numarası, daha önce farklı bir yerde karşılaşılmış ise bu noktalar hakkında sağlanan bilgiler araştırmacılarımızın daha kısa sürede sonuca ulaşmasını sağlayacaktır.

Adres tespiti hizmetini yerine getirilirken işinin ehli, profesyonel çalışanlarımız görev alırlar. Sürecin sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için çoğu zaman tespit yapılan kişinin durumdan haberdar olmaması gerekir. Bu nedenle mahremiyeti en iyi derecede sağlayacak teknik araçlar kullanılmalıdır.

Birçok adres tespiti işlemi teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde hem akıllı telefonlar hem de bilgisayarlar konum bilgisini paylaşabilmektedir. Ancak bazı durumlarda adresin yerinde kontrol edilerek neticeden emin olması zorunluluğu da bulunur. Bu gibi çalışmalar da hem ekstra zamana hem de ek maliyetlerin doğmasına neden olabilir.

Adres tespiti hizmetinde aynı zamanda kişinin sahip olduğu gayrimenkullerin adreslerinin tespit edilebilmesi de mümkündür. Bu sayede örneğin ulaşılan borçlunun ödemesini yapıp yapamayacağı da anlaşılmış olacaktır.

Adres tespiti çalışması fiziki takip, iz sürme ve sanal takip aşamalarını içerir. Bu süreç hukuk kurallarına uygun olacak şekilde gerçekleştirilmelidir. Kanunlar ile korunan haklara müdahale edecek yöntemlerin özel dedektiflik hizmetlerinde sağlanması suç oluşturur.

IP Adresi Üzerinden Adres Tespiti Yapılması

İnternet üzerinden yapılan işlemlerde her cihazın kimlik numarası gibi düşünülebilecek bir ip adresi bulunmaktadır. Bu sayede cihazın tanınması sağlanmış olur. Bir internet sitesine girdiğinizde bu adres o sitenin kayıtlarına işlenir. Bu ip adresi bilindiğinde o adresin sahibi bilgisayarın konumunun tespit edilmesi de mümkün hale gelir.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde yaşanabilecek olumsuz durumlarda karşınızdaki kişinin kim olduğunu bilebilmek mümkün olmayabilir çünkü insanlar sahte isimler ya da kullanıcı adlarının arkasına sığınmayı tercih etmektedir. Bu şartlarda kişinin kendi başına karşısındakinin kim olduğunu bulabilmesi mümkün olmaz. Ancak bu alanda bilgili ve teknik özelliklere sahip bilgisayar yazılımlarına sahip olan özel dedektiflik büromuz ip adresi üzerinden adres tespitini başarı ile yerine getirebilmektedir.

Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorular ile ilgili talep formunu doldurabilirsiniz.

    Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: